Megyei Atlétika

2023. 06. 05.    Szerkesztőség

A IV. korcsoportos Atlétika Többpróba Megyei Diákolimpián csapatunk a III. helyen végzett. A csapat tagjai: Gaál Antónia, Sári Viktória, Soós Noémi, Orlovity Bernadett, Heilmann Alexa, Vajda Júlia

A II. korcsoportos Atlétika Többpróba Megyei Diákolimpián csapatunk a III. helyen végzett. A csapat tagjai: Gasser Lujza, Szücs Izabella, Kovács Kamilla, Gyuricza Adél, Németh Adél, Hamar Kata

III. korcsoportos Atlétika Megyei Diákolimpia egyéniben Gyurán Ádám az I. helyen végzett.

Gratulálunk!

Floorball Diákolimpia Országos Döntő

Érden került megrendezésre a III.-IV. kcs.-os Floorball Unihoki Diákolimpia Országos Döntője, ahol iskolánk csapata a 7. helyen végzett.

A csapat tagjai voltak: Cseke Kornél, Galamb Márk, Gál-Bíró Ambrus, Horváth Jakab Zsombor, Martinák Barnabás, Molnár Merse, Pete Tamás, Veres Ádám.

Iskolánk tanulója Sebestyén Zita csapatával a 2023. április 22-23 között, Samnaunban (Svájcban) megrendezett 7. Sí Formációs Európabajnokságon második helyezést ért el.

teljes hír »

Adó 1%

2023. 05. 04.    Szerkesztőség

Kedves Szülők, volt Hajósos diákok, Támogatóink!

Kérjük, ebben az évben is támogassák adójuk 1%-nak felajánlásával a Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola Alapítványát.

Adószámunk: 18715792-1-13

Köszönjük gyermekeink nevében is.

JUDO

2023. május 7-én, vasárnap rendezték Győrött a Judo Diákolimpia Országos Döntőjét.

Mészáros Olivér korosztályában ( -33kg súlycsoportban) aranyérmet szerzett.

Karakó Vivien XVIII. Ippon Shobu Karate Országos Diákolimpia Bajnoka

2023. április 29-én Jászberényben került megrendezésre a gödöllői Saino Se és a jászberényi Jakuzák Se közös szervezésével a XVIII. Ippon Shobu Karate Országos Diákolimpia. A Magyar JKA Karate Szövetség tagjaként a gödöllői Saino Se 11 karatésa, az Életforrás Se Karakó Vivien személyében képviselte a Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskolát a viadalon. Vivien küzdelemben /kumite/ Diákolimpiai Bajnoki címet szerzett, formagyakorlatban bronzérmes lett, míg további versenyzőink, 2 bronz, 2 negyedik 8 ötödik, 1 hetedik, 1 nyolcadik és 7 kilencedik hellyel térhettek haza. A Magyar Karate Szakszövetség kiemelt Országos Döntőjében a különböző Stílusszövetségek 47 egyesületének több mint 300 karatésa mérte össze tudását, melyet joggal nevezhetünk az év legrangosabb utánpótlás tradicionális karate versenyének.

Eredményeink:

Karakó Vivien: /Életforrás Se/ Kumite /küzdelem/ 1 hely, Kata /formagyakorlat 3. hely

ATLÉTIKA

2023.04.22-én Gödöllőn megrendezett MATE-GEAC felkészülési versenyen alsós diákjaink eredményesen szerepeltek.

2023. 05. 02.    Szerkesztőség

Április 25-én, hazai pályán került megrendezésre a Röplabda Diákolimpia Országos Elődöntője. IV. korcsoportos lány csapatunk izgalmas mérkőzéseken 3:0-ra és 3:1-re diadalmaskodott ellenfelei fölött, így remek eredményükkel bejutottak az Országos Döntőbe.

A csapat tagjai: Czigelédi Szonja, Dezső Szendile Dóra, Dezső Zille Boglárka, Heilmann Alexa Lilla, Hidvégi Dóra, Lábiscsák Lola, Lengyel Nóra Anna, Nagypál Natália, Spanger Alexa Kira, Szabó Emília, Szatmári Csenge Réka.

Edzőjük Horváth Kristóf és Pelle Ildikó

Testnevelő tanár: Verbói Zoltán

FLOORBALL

A Floorball Unihoki Diákolimpia Országos Eldődöntőjén III-IV. korcsoportos csapatunk aranyérmet szerzett.
A csapat tagjai: Cseke Kornél, Horváth-Jakab Zsombor, Galamb Márk, Martinák Barnabás, Pete Tamás, Szabó Emma Magdolna, Sziráki Bálint, Verbói Márton, Veres Ádám Zoltán

LABDARÚGÁS

III. korcsoportos fiú labdarúgó csapatunk a Diákolimpia körzeti döntőjében a 3. helyen végzett. A csapat tagjai: Farkas Péter, Jéga-Szabó Áron, Juhász Levente, Kujáni Péter, Molnár Merse, Puskely-Haydn Bence, Strausz Dániel

VÁROSI ANGOL VERSENY

A Gödöllői Damjanich János Általános iskola április 4-én délután rendezte hagyományos játékos angol nyelvi vetélkedőjét, melyen iskolánk csapata 3. helyezést ért el. A csapat tagjai: Csjernyik Gréta, Képes-Harjay Sára, Kishonti Anna, Neumann Zoé

Medve Matek

2023. 04. 18.    Szerkesztőség

Iskolánk csapatai szépen teljesítették a feladatokat, kellően elfáradtak a hétvégén a Városligetben megrendezett Medve matekversenyen. Teljesítményüket NAGY BRUMM érdemrenddel díjazták.

Városi szépkiejtési verseny

Iskolánk tanulói a városi szépkiejtési versenyen mindent beleadva az alábbi eredményeket érték el.

3.osztály: Tavaszi András 1. hely

4.osztály: Garai Petra 2.hely, Hanula Ádám 3.hely

Labdarúgás

2023. április 21-én került megrendezésre Nagykátán a labdarúgás Diákolimpia megyei területi döntője, melyen II. korcsoportos fiú csapatunk az első helyen végzett.

A csapat tagjai: Lábiscsák Noel, Papp Ferenc, Ibri Adnan, Zalai Martin, Furák Milos, Tóth Milán, Mosolygó Levente, Kiss-Simon Zénó