Sulikukucskáló

2024. 03. 01.    Szerkesztőség   

teljes hír »

Karate

2024. 03. 01.    Szerkesztőség   

 

2024.02.25-én Szerbiában Krusevác városában a III. Oliver Tomic Emlékversenyen 11 ország, mintegy ezer versenyzője vett részt. A Saino Se versenyzője, a Magyar JKA Karate Szövetség küldöttségében Képes-Harjay Sára sanbon shobu kumite-ben /szabad küzdelem/ az 1., ippon shobu kumite-ben a 2. és kata-ban /formagyakorlat/ a 2. helyen végzett.

 

Gratulálunk!

 

 

Síoktatás

 

A 2.a osztály 3 napos délutáni síoktatásban vett részt Mátraszentistvánon.

 

Az osztályból 20 fő ismerkedett meg az alpesi síelés alapjaival.

 

Az időjárási körülmények nehezítették az oktatást, de a gyerekek rendkívül lelkesek voltak, és nagyon jó élményekkel tértek haza.

 

Köszönjük a lehetőséget!

 

 

TORNA

 

A 2024. február 17-én Budapesten megrendezett Torna Diákolimpia Országos elődöntőjén I. korcsoportos fiú csapatunk dobogós lett, 3. helyezést ért el.

Csapat tagjai: Horváth Barnabás, Szabó Dániel, Szabó Márton, Tarsoly Bálint, Téglási Zétény, Ványa Domonkos

Hajrá fiúk, irány a döntő!

 

Gratulálunk!

 

 

Pap Borsika a XV. Egri Városi Síbajnokságon 3. helyezést ért el.

 

A 2024. február 10-én Donovalyban megrendezett Head síkupán egyfutamos óriás-műlesiklásban Sebestyén Zita első, Sebestyén Gergely harmadik helyezést ért el.

 

Gratulálunk!

 

 

KÉZILABDA

 

2024. február 9-én megrendezett Kézilabda Diákolimpia megyei területi döntőjén IV. korcsoportos lányaink a 3. helyen végeztek.

A csapat tagjai: Polgár Kira, Herédi Lilla, Tóth Boglár Kincső, Horváth Teodóra, Mezei Zora, Vargha Petra, Turai Csenge, Kis Napsugár

Hajrá lányok, csak így tovább!

 

Gratulálunk!

 

teljes hír »

Karate

2024. 02. 23.    Szerkesztőség   

 

 

Február közepén Hajdúnánáson került megrendezésre a XIV. Hódos Imre Kupa, amelyen Karakó Vivien az alábbi eredményeket érte el.

12-13 éves lány haladó: kumite 1. hely

csapat kata 3. hely

 

Gratulálunk!

 

 

 

Szép magyar beszéd verseny

 

2024. február 7-én rendezték meg Veresegyházon, a Fabriczius József Általános Iskolában a szép magyar beszéd verseny területi fordulóját, ahol Garai Petra tanulónk 2. helyezést ért el.

Felkészítő: Hucskó Erzsébet

 

Gratulálunk!

teljes hír »

Beiskolázási tájékoztató

2024. 02. 12.    Szerkesztőség   

 

 

 Úszás

 

 

 

 

2024.01.27-én Százhalombattán megrendezett Úszás Diákolimpia Pest vármegyei döntőjén két csapatunk is érmet szerzett.

A II. korcsoportos lány váltónk bronzéremmel tért haza: Hollósi Lilla Amira, Sztruhár Sára, Barabás Boglárka, Bokor Lujza

III. korcsoportos fiú váltónk pedig aranyérmet szerzett: Kovács Tamás, Magnucz Mátyás, Fehér Máté, Veres Lőrinc

 

Gratulálunk!

 

 

 


Zoom in EGA

 

 

Az Aszódon hagyományosan megrendezésre kerülő ZOOM in EGA megmérettetésen (nyolcadikosoknak szervezett kétfordulós angol verseny) Polgár Kíra Amina második helyezést, Verbói Márton ötödik, Kaczor Noel hatodik, Veres Ádám Zoltán hetedik és Csjernyik Gréta nyolcadik helyezést ért el. Egy nagyon erős mezőnyben kellett bizonyítaniuk, de eredményük azért is különleges, mert többletpontot jelenthet EGA felvételi esetén. Kishonti Anna, Sebe László, Képes-Harjay Sára, Nagypál Natália, Vargha Petra, Novák Nimród, Tóth Boglár Kincső, Horváth Benedek, Zsebényi-Loksa Levente, Grósz Fanni, Herédi Anna, Hargittai Petra

 

Gratulálunk!

 

 

Gyorskorcsolya

 

2024.01.12-én Jászberényben megrendezett gyorskorcsolya diákolimpia regionális döntőjén sikerrel szerepeltek diákjaink, így mindenki bejutott az országos döntőbe. Rövid- és hosszútávon is megmutatták tudásukat, a legjobb eredményt Szabó Vilmos Péter érte el, rövidtávon bronzérmes lett.

A csapat tagjai: Pap Borsika Zorka, Kővári Viktória, Kovács Alíz, Tarsoly Bálint, Horváth Barnabás, Malomhegyi Zsófia, Kovács Emma, Angyal Gréta, Márton Kristóf, Sebestyén Gergely Huba.

 

Gratulálunk!

 

teljes hír »