MOA Fehér Miklós Kupa

2024. 03. 27.    Szerkesztőség

Iskolánk II. korcsoportos tanulói a Pesterzsébeti Hajós Alfréd Általános Iskola által szervezett MOA Fehér Miklós kupán az első helyen végeztek.

A csapat tagjai: Lábiscsák Noel, Jéga-Szabó Kornél, Furák Milos, Tóth Milán, Pályi Attila, Major Dániel, Zsigmond Áron, Major Tamás, Farkas Máté

Gratulálunk!

Mezei Futás

2024.03.20-án Gödöllőn megrendezett Pest Vármegyei Mezei Futás Diákolimpia döntőjén iskolánk II. korcsoportos fiú csapata a 2. helyen végzett és továbbjutott az országos döntőbe.

A csapat tagjai: Gladinecz Milos, Lábiscsák Noel, Furák Milos, Tóth Milán, Pap Káleb, Magyar Ákos

Gladinecz Milos egyéniben több, mint 20 másodperccel megelőzve a mezőnyt 1. helyen végzett, ezzel Pest vármegye Bajnoka lett!!

Labdarúgás

A 03.19-én Gödöllőn rendezett körzeti Labarúgás Diákolimpián II. korcsoportos csapatunk az első helyen végzett és továbbjutott a Megyei Területi döntőbe.

A csapat tagjai: Lábiscsák Noel, Jéga-Szabó Kornél, Furák Milos, Tóth Milán, Kardos Attila, Pályi Attila, Németh-Kassa Vince, Major Dániel, Zsigmond Áron, Ujvárosi Ábel, Major Tamás, Kardos Zsombor, Molnár Botond, Farkas Máté, Földi Lőrinc.

teljes hír »

Floorball

2024.03.18-án az Érden megrendezett Floorball Unihoki Diákolimpián III-IV. korcsoportos területi selejtezőn fiú csapataink az alábbi eredményeket érték el:

B csapat 7. hely

Gál Bíró Ambrus, Puskely Haydn Bence, Turányi Norbert, Martinák Barnabás, Horváth-Jakab Zsombor, Cseke Kornél, Sári Csanád, Tóth Milán.

A csapat 5. hely

Pete Tamás, Molnár Merse, Juhász Levente, Mosolygó Levente, Verbói Márton.

Röplabda

Diákolimpia IV. kcs. megyei döntőjén lány csapatunk az 5. helyen végzett.

A csapat tagjai: Lábiscsák Lola, Hidvégi Dóra, Hargittai Petra, Lengyel Nóra, Nagypál Natália, Vargha Petra, Somos Luca, Herédi Anna.

Kapkodd a lábad

A Montágh Iskolában megrendezett "Kapkodd a lábad!" integrált sportversenyen a 4.b osztály tanulói képviselték iskolánkat.

Ügyes versenyzéssel a 3. helyen végeztek.

Példamutató magatartásukkal büszkén állhatnak mintaként társaik előtt, ahogyan a sérült gyermekekkel együtt sportoltak.

A csapat tagjai: Füredi Szofi, Kovács Orsolya, Kucsera Gréta, Pagonyi Dóra, Pályi Nóri, Pályi Attila, Major Dániel, Németh-Kassa Vince, Könnyű-Merse Barnabás, Ványa László

Gyorskorcsolya

2024.03.08-09-én került megrendezésre Szekszárdon a Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Országos döntője. Az országos döntőben az I. korcsoportos fiúk 22-en mérethették meg magukat, az időfutamokon, az elődöntőkben, majd a döntőben.

Szabó Vilmos 3.a egyedüli pest megyei versenyzőként rövid távon, a kilencedik legjobb idővel bekerült az elődöntőbe, ahol már nem az idő számított, hanem az első három befutó, negyedikként ért célba, így az összesített eredménye, országos 8. helyezett.

Hosszú távon az elődöntőig jutott, összesített eredménye a 18. helyre volt elég.

Karate

2024. 03. 19.    Szerkesztőség

Karakó Vivien a 2024.03.16-án Budapesten megrendezett Veres open WKF Karate versenyen Budapesten kétszer is a dobogó legtetejére állhatott.

Kata formagyakorlatban és Kumite küzdelemben sem talált legyőzőre.

Tankerületi versenyek

2024. március 11-én zajlott az ünnepélyes eredményhirdetése a tankerületben meghirdetett rajz- és fotópályázatnak, versmondó versenynek, ÖKO versenynek.

ÖKO verseny:

3-4. évfolyam különdíj: Mamut csapat: Zalai Eszter, Kiss Noel, Kovács Fülöp Mihály

Urban Verbunk

Az Örökség Nemzeti Gyermek és Ifjúsági Népművészeti Egyesület 2024. március 1-én, Fóton rendezte meg a közép - magyarországi régió szólista seregszemléjét, amelyen "KISPÁNTLIKÁS" címet szerzett Barabás Boglárka és Dunajcsik Hedvig.

4 karatés érem a XXII. Sárvár Kupán

2024. 03. 01.    Szerkesztőség

2024. március 09-én Sárváron került megrendezésre az XXII. Sárvár Kupa Országos Karate Bajnokság, melyen a gödöllői Saino Se és az Életforrás-Do Hajós shotokan karatésai ismét sikeresen szerepeltek és négy éremmel térhettek haza. Az Országos Bajnokságon mintegy 17 egyesület 130 versenyzője mérte össze tudását.

Eredményeink:

Martin Arnold Hunor Kata /formagyakorlat/ 1. hely, Kumite /kötött küzdelem/ 1. hely

Karakó Vivien Kumite /Szabad küzdelem/ 1. hely /Életforrás-Do/

Veres Adelina Julianna Kumite /kötött küzdelem/ 3. hely, Kata /formagyakorlat/ 4. hely

Feicht Róbert Kata /formagyakorlat/ 7. hely

A csapat tagja volt még Kazi Dávid

Edző: Ács Tibor

Úszás

Hollósi Lilla Amira 2024.03.04-én megrendezett III. Eger város kupája úszóversenyen az alábbi eredményeket érte el: