4 karatés érem a XXII. Sárvár Kupán
2024. 03. 01. Szerkesztőség
2024. március 09-én Sárváron került megrendezésre az XXII. Sárvár Kupa Országos Karate Bajnokság, melyen a gödöllői Saino Se és az Életforrás-Do Hajós shotokan karatésai ismét sikeresen szerepeltek és négy éremmel térhettek haza. Az Országos Bajnokságon mintegy 17 egyesület 130 versenyzője mérte össze tudását.
Eredményeink:
Martin Arnold Hunor Kata /formagyakorlat/ 1. hely, Kumite /kötött küzdelem/ 1. hely
Karakó Vivien Kumite /Szabad küzdelem/ 1. hely /Életforrás-Do/
Veres Adelina Julianna Kumite /kötött küzdelem/ 3. hely, Kata /formagyakorlat/ 4. hely
Feicht Róbert Kata /formagyakorlat/ 7. hely
A csapat tagja volt még Kazi Dávid
Edző: Ács Tibor
Gratulálunk!
Úszás
Hollósi Lilla Amira 2024.03.04-én megrendezett III. Eger város kupája úszóversenyen az alábbi eredményeket érte el:
100 m hátúszás 2.hely
100 m gyorsúszásban 2.hely
200 m gyorsúszásban 2.hely
50m gyorsúszásban 4.hely
200 m vegyes úszásban 4.hely
Gratulálunk!
Sulikukucskáló
Karate
2024. 03. 01. Szerkesztőség
2024.02.25-én Szerbiában Krusevác városában a III. Oliver Tomic Emlékversenyen 11 ország, mintegy ezer versenyzője vett részt. A Saino Se versenyzője, a Magyar JKA Karate Szövetség küldöttségében Képes-Harjay Sára sanbon shobu kumite-ben /szabad küzdelem/ az 1., ippon shobu kumite-ben a 2. és kata-ban /formagyakorlat/ a 2. helyen végzett.
Gratulálunk!
Síoktatás
A 2.a osztály 3 napos délutáni síoktatásban vett részt Mátraszentistvánon.
Az osztályból 20 fő ismerkedett meg az alpesi síelés alapjaival.
Az időjárási körülmények nehezítették az oktatást, de a gyerekek rendkívül lelkesek voltak, és nagyon jó élményekkel tértek haza.
Köszönjük a lehetőséget!
TORNA
A 2024. február 17-én Budapesten megrendezett Torna Diákolimpia Országos elődöntőjén I. korcsoportos fiú csapatunk dobogós lett, 3. helyezést ért el.
Csapat tagjai: Horváth Barnabás, Szabó Dániel, Szabó Márton, Tarsoly Bálint, Téglási Zétény, Ványa Domonkos
Hajrá fiúk, irány a döntő!
Gratulálunk!
Sí
Pap Borsika a XV. Egri Városi Síbajnokságon 3. helyezést ért el.
A 2024. február 10-én Donovalyban megrendezett Head síkupán egyfutamos óriás-műlesiklásban Sebestyén Zita első, Sebestyén Gergely harmadik helyezést ért el.
Gratulálunk!
KÉZILABDA
2024. február 9-én megrendezett Kézilabda Diákolimpia megyei területi döntőjén IV. korcsoportos lányaink a 3. helyen végeztek.
A csapat tagjai: Polgár Kira, Herédi Lilla, Tóth Boglár Kincső, Horváth Teodóra, Mezei Zora, Vargha Petra, Turai Csenge, Kis Napsugár
Hajrá lányok, csak így tovább!
Gratulálunk!
Karate
2024. 02. 23. Szerkesztőség
Február közepén Hajdúnánáson került megrendezésre a XIV. Hódos Imre Kupa, amelyen Karakó Vivien az alábbi eredményeket érte el.
12-13 éves lány haladó: kumite 1. hely
csapat kata 3. hely
Gratulálunk!
Szép magyar beszéd verseny
2024. február 7-én rendezték meg Veresegyházon, a Fabriczius József Általános Iskolában a szép magyar beszéd verseny területi fordulóját, ahol Garai Petra tanulónk 2. helyezést ért el.
Felkészítő: Hucskó Erzsébet
Gratulálunk!
Beiskolázási tájékoztató
2024. 02. 12. Szerkesztőség
Úszás
2024.01.27-én Százhalombattán megrendezett Úszás Diákolimpia Pest vármegyei döntőjén két csapatunk is érmet szerzett.
A II. korcsoportos lány váltónk bronzéremmel tért haza: Hollósi Lilla Amira, Sztruhár Sára, Barabás Boglárka, Bokor Lujza
III. korcsoportos fiú váltónk pedig aranyérmet szerzett: Kovács Tamás, Magnucz Mátyás, Fehér Máté, Veres Lőrinc
Gratulálunk!
Zoom in EGA
Az Aszódon hagyományosan megrendezésre kerülő ZOOM in EGA megmérettetésen (nyolcadikosoknak szervezett kétfordulós angol verseny) Polgár Kíra Amina második helyezést, Verbói Márton ötödik, Kaczor Noel hatodik, Veres Ádám Zoltán hetedik és Csjernyik Gréta nyolcadik helyezést ért el. Egy nagyon erős mezőnyben kellett bizonyítaniuk, de eredményük azért is különleges, mert többletpontot jelenthet EGA felvételi esetén. Kishonti Anna, Sebe László, Képes-Harjay Sára, Nagypál Natália, Vargha Petra, Novák Nimród, Tóth Boglár Kincső, Horváth Benedek, Zsebényi-Loksa Levente, Grósz Fanni, Herédi Anna, Hargittai Petra
Gratulálunk!
Gyorskorcsolya
2024.01.12-én Jászberényben megrendezett gyorskorcsolya diákolimpia regionális döntőjén sikerrel szerepeltek diákjaink, így mindenki bejutott az országos döntőbe. Rövid- és hosszútávon is megmutatták tudásukat, a legjobb eredményt Szabó Vilmos Péter érte el, rövidtávon bronzérmes lett.
A csapat tagjai: Pap Borsika Zorka, Kővári Viktória, Kovács Alíz, Tarsoly Bálint, Horváth Barnabás, Malomhegyi Zsófia, Kovács Emma, Angyal Gréta, Márton Kristóf, Sebestyén Gergely Huba.
Gratulálunk!