2023 / 2024 tanév programjai

feltöltés alatt...

 

Szeptember


1. péntek                     Tanévnyitó
5. kedd                        Szülői értekezlet 2. évfolyam
6. szerda                     Szülői értekezlet 3. évfolyam
7. csütörtök                 Szülői értekezlet 4. évfolyam
9. szombat                  Belvárosi Napok futóverseny
11. hétfő                      Szülői értekezlet 5. évfolyam
12. kedd                      Szülői értekezlet 6. évfolyam
13. szerda                   Szülői értekezlet 7. évfolyam
14. csütörtök               Szülői értekezlet 8. évfolyam

29. péntek                   Magyar Diáksport Napja
                                    Sportest


 

Október

 

2-15. hétfő-vasárnap   Állatvédelmi témahét
2. hétfő                        Magyar népmese napja
                                    SZK értekezlet
3. kedd                        A zene világnapja
6. péntek                     Megemlékezés az Aradi vértanúkról
10. kedd                      Csibeavató

27. péntek                   TökPénTök
                                    Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap


 

November

 

6. hétfő                        Őszi szünet utáni első tanítási nap
13. hétfő                      A magyar nyelv napja
20. hétfő                      Zrínyi matematika verseny iskolai fordulója
23. csütörtök               Pályaorientációs és Tehetség nap (tanítás nélküli munkanap)
24. péntek                   Szakmai nap (nevelés nélküli nap)
30. csütörtök               Jelentkezés a központi felvételi vizsgára

 

December

 

1. péntek                     Adventi gyertyagyújtás (1)
6. szerda                     Mikulás

8. péntek                     DIFER mérés vége
                                    Adventi gyertyagyújtás (2)
13. szerda                   Luca nap
14. csütörtök               Hajós Adventi vásár (Kisiskola 15-18-ig)

15. péntek                   Adventi gyertyagyújtás (3)
20. szerda                   Téli szünet előtti utolsó tanítási nap
                                    Adventi gyertyagyújtás (4)


 

Január

 

8. hétfő                        Téli szünet utáni első tanítási nap
9. kedd                        Netfit mérés kezdete
19. péntek                   I. félév zárása
20. szombat                Központi írásbeli felvételi vizsgák a 6 és 8 évfolyamos
                                    gimnáziumokban és a 8. évfolyamosok számára
22. hétfő                      Magyar kultúra napja
25. csütörtök               Iskolakóstolgató

 

Február

 

1-2. csütörtök-péntek Olimpiai napok
9. péntek                     A központi írásbeli felvételi vizsgát szervező intézmények értesítik

                                    az írásbeli eredményéről a tanulókat
21. szerda                   A jelentkezési lapok továbbítása a középiskolákba, adatlapok
                                    továbbítása a Hivatalnak
22. csütörtök               Beiskolázási tájékoztató (leendő elsős gyermekek szüleinek)

 

Március

 

4. hétfő                        Kompetencia mérések kezdete
4-8. hétfő-péntek        Pénzügyi tudatosság hete a matematika órákon
7. csütörtök                 Sulikukucskáló (leendő elsős gyermekek szüleinek)
14. csütörtök               Március 15-i megemlékezés
15. péntek                   Munkaszüneti nap - Nemzeti ünnep
21. csütörtök               Kenguru matematika verseny
23. szombat                Szintfelmérő leendő elsős sportiskolai osztályba
                                    jelentkezőknek

27. szerda                   Tavaszi szünet előtti utolsó munkanap

 

Április

 

8. hétfő                        Tavaszi szünet utáni első tanítási nap
8-10. hétfő-kedd          A tanulói adatlapok módosításának lehetősége az általános
                                    iskolákban
8-12. hétfő-péntek       Digitális témahét

10. szerda                   Szülők értesítése az alkalmassági vizsga eredményéről
                                    Szülői értekezlet 7-8. évfolyam
11. csütörtök               A magyar költészet napja
12. péntek                   Hajós Bál (szülők bálja)

13. szombat                Medve matematika verseny
16. kedd                     Szülői értekezlet 5-6. évfolyam
18. csütörtök              Beiratkozás elsősök részére
19. péntek                  Beiratkozás elsősök részére
17-19. szerda-péntek Határtalanul (7.évfolyam)
22-26. hétfő-péntek    Fenntarthatósági témahét
22. hétfő                     Szülői értekezlet 1. évfolyam
23. kedd                     Szülői értekezlet 2. évfolyam
24. szerda                  Szülői értekezlet 3. évfolyam

25. csütörtök              Szülői értekezlet 4. évfolyam

 

Május

 

1. szerda                    Munkaszüneti nap
2. péntek                    A középiskolák megküldik az értesítéseket a tanulók felvételéről

                                   vagy elutasításáról
5-10. v-p                     Alpesi nyelvi tábor
10. péntek                  Netfit mérések befejezése

23-31. cs-p                 Jubileumi hét (HAJÓS 50)
23. csütörtök              Iskola alapításának napja
24. péntek                  HAJÓS 50 Gálaműsor
31. péntek                  Gyermekek napja – DÖK nap

 

 

Június

3. hétfő                       Kompetencia mérések vége
               
13. csütörtök              Tanulmányi kirándulás

14. péntek                  Tanulmányi kirándulás
18. kedd                     Leendő elsős szülői értekezlet
17-21. hétfő-péntek    Projekthét
21. péntek                  Utolsó tanítási nap
                                   Ballagás (18h)

25. kedd                     Tanévzáró



Tanítás nélküli munkanapok felhasználása:


november 23. csütörtök     Pályaorientációs és Tehetség nap
november 24  péntek         Szakmai nap (nevelés nélküli nap)      

május 31. péntek               Gyermekek napja - DÖK nap