14. szerda                 Szülői értekezletek 5-6. évfolyam+fogadóóra
15. csütörtök             Szülői értekezletek 7-8. évfolyam+fogadóóra

Dió-nap

Nagy László: Dióverés című verse ihlette meg a 3.c osztály tanulóit egy októberi szombaton. Dió-napot tartottak, ahol: rengeteg diós csemegét kóstoltak, diós könyvjelzőt készítettek, verseket, mondókákat szavaltak, zenét hallgattak és énekeltek, diós figurákat alkottak, érdekes matematikai feladványokat oldottak meg. Beszélgettek a dió jótékony élettani hatásairól, mert „de jó a dió’.

Szuper nap volt, köszönjük a szülőknek a sok finomságot.

Tenisz

2018. október 27-29 ig rendezték meg Budapesten az 1-es kategóriás HC -kupát, melyen iskolánk 7.a osztályos tanulója Kőszegi Dominik korosztályában U14-ben az 1. helyezést érte el.

Gratulálunk!

Kelemen Csaba Magyar Bajnok

2018. október 27-én Egerben került megrendezésre az Ippon Shobu Karate- do Magyar Bajnokság, melyen a gödöllői a Saino Se Hajós karatésai ismét sikeresen szerepeltek.

A legeredményesebb versenyzőnk Kelemen Csaba formagyakorlatban Magyar Bajnoki címet szerzett.

Kelemen Botond formagyakorlatban (kata) ezüstérmet szerzett.

Berényi Tamás ugyanebben a versenyszámban a dobogó harmadik fokára állhatott fel.

A Saino Se versenyzője volt még: Szatlóczki Vidos, aki remekül helyt állt a rendkívül erős mezőnyben.

Edző: Ács Tibor