Kérjük, ebben az évben is támogassák adójuk 1%-nak felajánlásával iskolánk alapítványát.

Hajós Alfréd Általános Iskola Alapítvány

Adószámunk: 18715792-1-13

Köszönjük gyermekeink nevében is.

Tájfutás

Brezovszky Dalma a Tájékozódási futás pest Vármegyei döntőjén 6. helyezést ért el, bejutott az országos döntőbe.

Gratulálunk!

Éjszakai túlélő túra

Április utolsó szombat éjszakáján sokan nem aludtak, hanem András bácsi túlélő túráján járták be a Pilist és csodálhatták meg a napfelkeltét. A túlélés sikeres volt, hiánytalanul érkeztek vissza a bátor, vállalkozókedvű csapatok.

Első helyezett holtversenyben a 6.a-ból Gombos Edit és Hegyi Zita alkotta csapat, illetve a 8.c-s fiúcsapat: Kaczor Noel, Hodján Ádám, Mácsár Andor

A legnagyobb létszámban magát képviseltető "legkeményebb" osztály a 6.c (fiú és lánycsapat): Gulyás Petra, Szabó Janka, Szlávik Dóra, Szabó Szófia, Braxátor Zara, Udvaros Márton, Pikó Olivér, Pásztor Norbert, Mosolygó Levente

A második legtöbb gyereket adó osztály az 5.a: Bak Viktória, Gasser Lujza, Imreh Zsófia, Jacsó Zsombor, Lábiscsák Noel, Méhi Csenge, Szabó Borbála, Tormay Márk

Sebestyén Zita tanulónk a svájci Samnaunban megrendezett 8. Formációs Sí Európa bajnokságon csapatával a 2. helyen végzett.

JUDO

Mészáros Olivér a 37. Budapest kupán (nemzetközi kupa!!) U13-as korosztályban több mint 1000 induló közül a 9. helyen végzett.

Mészáros Patrik az áprilisi versenyén egy ezüstéremmel gazdagodott.

Pintér János a Nyuszi Kupán egy ezüstéremmel gazdagodott.

teljes hír »

Szépkiejtési verseny

2024. 05. 03.    Szerkesztőség

Áprilisban negyedik évfolyamos diákjaink remekül szerepeltek a szépkiejtési versenyen.
Tavaszi András 1. helyen, Földi Lőrinc pedig a 3. helyen végzett.

Mazsorett

Szabó Szófia Az Esthée Tánc Sportegyesület tagjaként szóló kategóriában ezüst elismerést és 3. helyezést ért el.

Kempo karate

Április 20-án megrendezett SZADA kupán Mucsi Balázs 5 aranyérmet szerzett. Formagyakorlatban, fegyveres formagyakorlatban, önvédelemben, földharcban és boxban sem talált legyőzőre. 2 ország 130 versenyzője közül ő volt a legeredményesebb. További versenyeredményei áprilisban:

Ráckevén 3 aranyérmet szerzett (formagyakorlat, box, földharc)

Bicskén 2 aranyérmet szerzett (földharc, fegyveres formagyakorlat)

Törökbálint – világkupát rendeztek, ahol boxban aranyérmet, földharcban ezüstérmet szerzett.

Atlétika

Németh Adél az országos felkészülési versenyen hármasugrásban bronzérmet, 60 m síkfutásban 4. helyezést ért el.

Atlétika Diákolimpia Többpróba

2024.04.24-én Albertirsán került megrendezésre az Atlétika Többpróba Diákolimpia Pest Vármegyei döntője, amelyen II. korcsoportos csapatunk a dobogó legfelső fokán végzett.

A csapat tagjai: Gladinecz Milos, Lábiscsák Noel, Pályi Attila, Jéga-Szabó Kornél, Zsigmond Áron, Tavaszi András

Egyéni összetetteben a dobogó 2. fokára állhatott, ezüstérmet szerzett Gladinecz Milos.

Labdarúgás

2024. 04. 25.    Szerkesztőség

Iskolánk II. kcs-os labdarúgó csapata 2024.04.19-én Gödöllőn a Labdarúgás Diákolimpia Pest Vármegyei döntőjén az első helyen végzett, így továbbjutott az országos döntőbe. Ez a szuper csapat már tavaly is remekelt, így most még nagyobb reményekkel vághatnak neki a döntőnek, hiszen szurkolótáboruk is páratlan. Hajrá Hajós!

A csapat tagjai: Lábiscsák Noel, Furák Milos, Tóth Milán, Pályi Attila, Major Dániel, Zsigmond Áron, Major Tamás, Farkas Máté, Németh-Kassa Vince, Kardos Zsombor, Petrovics Noel.

Gratulálunk fiúk, irány az országos döntő, idén sikerülni fog!

Ritmikus Gimnasztika

Április második hétvégéjén került megrendezésre a Ritmikus Gimnasztika Budapest Bajnokság, ahol Koch Alessia tanulónk megnyerte az egyéni összetett versenyt. A szerenkénti döntőkben karika, labda, buzogány és szalag gyakorlatával is az első helyen végzett.

Úszás

Hollósi Lilla Amira tanulónk április 12-én a Gyarmati Dezső Uszodàban megrendezett II.Tavaszi Buda kupa úszó versenyen a BVSC színeiben indult.
Eredmènyes napot zàrt, korosztályában (2014) egy arany és kettő bronz érmet szerzett.
200 m női hát úszás: 3. hely
400 m női gyors úszás: 1. hely
50 m női hát úszás: 3. hely