Tenisz

2019. 11. 05.    Szerkesztőség

Kőszegi Dominik, iskolánk 8.a osztályos tanulója a hétvégén megrendezésre került Minorex-kupán aranyérmet szerzett. Az ifjú tehetség a 18-16-os korosztályban indult.

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk neki!

Judo

Tóth Ármin, iskolánk 8.a osztályos tanulója a 2019. november 9-én a Győrben (Magvassy Mihály városi Sportcsarnok) megrendezett Serdülő B Országos Bajnokságon bronz érmet szerzett.

Gratulálunk!

Bolyai matematika verseny

Iskolánk 8.a osztályos csapata a Bolyai matematika verseny területi fordulój

ában 9., a hetedik évfolyam csapata 5. helyezést ért el.

teljes hír »

Vízilabda

2019. 10. 22.    Szerkesztőség

Mai napon látogatóban volt nálunk Kiss Gergely háromszoros olimpiai aranyérmes vízilabdázó.

Horváth Sára, Hilltop kupa,                                  Hargittai Bence
    Díjlovaglás : C2,D1 - 2.hely                                 2. Dunakanyar Kosárlabda Kupa
                                                                                 2. hely

Judo

Krakóczki Máté 6.a osztályos tanulónk, a 2019. október 19-én Kecskeméten megrendezésre került  judo Diák A- és B- korcsoportos Országos Bajnokságon kor- és súlycsoportjában bronz érmet szerzett.