Lány Torna „B” kategória III-IV. korcsoport

2022. 03. 03.    Szerkesztőség

Fantasztikus eredményeket érnek el tornászaink. Nagykőrösön rendezték meg 2021. 12.10-én a Torna „B” kategória Pest Megyei Diákolimpiát, ahol a III-IV. korcsoport csapata első helyezést ért el, Pest Megye Bajnoka lett és továbbjutott a Torna Diákolimpia Országos Elődöntőjébe.

Az elődöntőre 2022.02.24-én Veresegyházon került sor. Ismét nagyon szép gyakorlatokat mutattak be a lányok és sikerült a dobogóra felállniuk, itt a csapat második helyezést ért el és bejutottak a Diákolimpia Országos Döntőre, amely 2022. márciusában, Budapesten kerül megrendezésre.

A versenyeken egyéniben is csodálatos eredmények születtek.

A csapat tagjai: Csighy Dóra 6.a, Hegyi Lili Laura 6.a, Jéga-Szabó Petra 7.a, Orlovity Bernadett 7.b, Gaál Antónia 7.b, Sári Viktória Éva 7.b

18 Hajós karatés érem az V. Saino Kupán

A Saino Se Hajós karatésai 2022. február 26-án sikeresen szerepeltek a Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskolában megrendezett V. Saino Kupa Karate-Do Országos Bajnokságon. A verseny fővédnöke Dr. Gémesi György Gödöllő Város Polgármestere köszöntötte az egybegyűlteket. Vendégünk volt Gémesi Csanád olimpiai bronzérmes kardvívó a Gödöllöi Sport Közalapítvány képviseletében. A bajnokság fő célja volt, hogy minél több gyermek megismerkedhessen a versenyzéssel, szélesítve ezzel a tradicionális karate utánpótlás bázisát. A Magyar JKA Karate Szövetség 16 egyesületének közel 140 versenyzője mérte össze tudását a rangos viadalon.

Egyesületünk versenyzői a következő eredményeket érték el:

Veres Adelina Kata /formagyakorlat/ 1. hely, Kihon /alapiskola/ 2. hely

Kelemen Csaba Kata /formagyakorlat 2 hely, Kumite /szabad küzdelem/ 2. hely

Martin Arnold Kihon /alapiskola/ 2. hely, Kata /formagyakorlat/ 3. hely

Barabás Péter Kumite /szabad küzdelem/ 2. hely, Kata /formagyakorlat/ 4. hely

Képes-Harjay Sára Kumite /szabad küzdelem/ 2. hely, Kata /formagyakorlat 4. hely

Csjernyik Gréta Kumite /szabad küzdelem/ 2. hely, Kumite /kötött küzdelem/ 3. hely, Kata /formagyakorlat/ 6. hely

Hintenberger Belián Kumite /szabad küzdelem/ 3. hely, Kumite /kötött küzdelem/ 3. hely, Kata /formagyakorlat/ 3. hely