2019. 04. 29. Szerkesztőség
2019. április 28-án éjjel 15 csapat 115 résztvevője igyekezett kijutni a Naszályból a kimenekítési pontra, túlélve a természet csapásait, tájékozódva az ismeretlen terepen!
Gratulálunk a csapatoknak!
Színjátszó
Iskolánk csapatai idén áprilisban részt vettek a Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó és Fesztiválon. Eredeti előadásaikkal, amelyek rögtönzéses elemeikkel nagyban eltértek a többiek előadásaitól sikerült egy különdíjat és egy Közép-magyarországi döntőbe való továbbjuttatást elérniük!
Felkészítő: Lázár András
Gratulálunk!
Karate Országos Diákolimpia
2019. április 27- én Ercsiben került megrendezésre a XVI. Ippon Shobu Karate Országos Diákolimpia.
Iskolánk diákjainak eredményei:
Frey- Könczey Csenge: Kumite /küzdelem/ 2 hely, Kata /formagyakorlat/ 2. hely
Kelemen Botond: Kata /formagyakorlat/ 2. hely
Nagy Marcell: Kumite /küzdelem/ 2. hely
Koncz Bence: Kumite /küzdelem/ 3 hely, Kata /formagyakorlat/ 3. hely
Kelemen Csaba: Kumite /küzdelem/ 3. hely
Pánczél Botond: Kumite /küzdelem/ 3. hely
Képes- Harjay Sára: Kata /formagyakorlat 5. hely
Gerőfi Csanád: Kata /formagyakorlat 6. hely, Kumite /küzdelem/ 5-8. hely
Szatlóczki Vidos: Kata /formagyakorlat 7. hely
A csapat tagjai voltak még Csjernyik Gréta, Orbán Balázs
Edző: Ács Tibor
Gratulálunk!
Labdarúgás
2019. április 15-én Tápiószecsőn, majd április 24-én Gödöllőn zajlottak a Labdarúgás Diákolimpia III. korcsoportos fiú illetve III-IV. korcsoportos lány területi döntői.
Iskolánk mindkét csapata sikeresen szerepelt a rendezvényen.
Fiú csapatunk 2. helyezést ért el a tornán.
A csapat tagjai voltak:
Balogh Bálint, Borbély Bálint, Laveczky Kristóf, Lőrinczy Szabolcs, Orosz Bálint, Rácz Benedek, Radnóti Botond, Szabó Csongor, Tamás Máté
Lány csapatunk veretlenül ünnepelhette a megyei döntőbe történő továbbjutást.
A csapat tagjai voltak:
Ács Julianna, Dmour Leila, Horváth Dorka, Pásztor Zselyke, Rózsa Liliána, Slihoczki Alexa, Tátrai Annabell, Trézsi Fruzsina, Zagyvai Borbála
Felkészítő tanár: Verbói Zoltán
Gratulálunk!