2018. 11. 26. Szerkesztőség
1. szombat Munkanap ledolgozandó december 24.
8. szombat Mikulás futás
15. szombat Munkanap ledolgozandó december 31.
21. péntek Karácsonyi ünnepség
Téli szünet előtti utólsó tanítási nap
Január 3. csütörtök Téli szünet utáni első tanítási nap "B" hét
Vers- és prózamondó verseny
2018. november 24-én az Erzsébet királyné tiszteletére rendezett vers- és prózamondó verseny döntőjén iskolánk tanulói is részt vettek.
Az I. korcsoportban Barta Balázs 6.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el, Gyuricza Emma 6.b és Naár Laura 6.c teljesítményét a zsűri különdíjjal jutalmazta.
A II. korcsoport eredményei: Valachi Bence 8.b osztályos tanuló 1. hely, Bozó Bence 7.b 3. hely.
Gratulálunk a szép eredményhez!
17 Hajós érem
A Saino Se Hajós karatésai sikeresen szerepeltek a Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskolában megrendezett III. Saino Kupa Karate-Do Országos Bajnokságon, melyen a verseny fővédnöke Dr. Gémesi György Gödöllő Város Polgármestere köszöntötte az egybegyűlteket. A bajnokság fő célja volt, hogy minél több gyermek megismerkedhessen a versenyzéssel, szélesítve ezzel a tradicionális karate utánpótlás bázisát. A Magyar JKA Karate Szövetség 21 egyesületének közel 200 versenyzője mérte össze tudását a rangos viadalon.
Egyesületünk versenyzői a következő eredményeket érték el:
Kelemen Csaba Kata /formagyakorlat/ 1. hely, Kumite /kötött / 3. hely
Frey- Könczey Csenge Kihon /alapiskola/ 1. hely
Nagy Marcell Kumite /szabad / 1. hely
Kelemen András Kumite /szabad/ 2. hely, Kata /formagyakorlat/ 2. hely
Lauber Zille Kumite /kötött/ 2. hely
Tóth Lázár Kumite /szabad/ 2. hely, Kata /formagyakorlat/ 5-8. hely
Koncz Bence Kata /formagyakorlat/ 2. hely
Berényi Tamás Kumite /szabad/ 3. hely
Lovász Nóra Kata /formagyakorlat/ 3. hely
Gerőfi Csanád Kata /formagyakorlat/ 3. hely, Kumite /kötött/ 3. hely
Kuti Zsombor Kihon /alapiskola/ 3. hely
Orbán Bálint Kihon /alapiskola/ 3. hely
Sárvári Ádám Kihon /alapiskola/ 3. hely
Csjernyik Gréta Kumite /kötött/ 3. hely, Kata /formagyakorlat/ 5-8. hely
Képes-Harjay Sára Kata /formagyakorlat/ 4. hely
Kelemen Botond Kata /formagyakorlat/ 5-8. hely
Kaiser Patrik Kihon /alapiskola/ 5-8. hely
Tóth Zsombor Kata /formagyakorlat/ 5-8. hely
Pajor Szabolcs Kata /formagyakorlat/ 5-8. hely
Pánczél Botond Kata /formagyakorlat/ 5-8. hely
Vezsenyi András Kumite /kötött/ 5-8. hely
Tóth Zétény Kumite /kötött/ 5-8. hely
A csapat tagjai voltak még:
Bohus Bálint, Seres Patrik, Hintenberger Belián, Fekete- Nagy levente, Kis- Simon Zénó, Patyi Anton, Szűcs Franciska, Sári Viktória, Szatlóczki Vidos, Hegedűs Ákos, Orbán Balázs, Rátonyi Gellért, Szabó Erik
Edző: Ács Tibor
Gratulálunk!