Cyclocross Országos Bajnokság 2020

2020. 01. 10.    Szerkesztőség

Az elmúlt vasárnap (január 12-én) Kecskemét adott otthont a téli kerékpársport legrangosabb eseményének, a Cyclocross Országos Bajnokságnak, amelyen iskolánk négy tanulója mérettette meg magát. A meredek kaptatókkal, lejtőkkel, mély homokkal, és egyéb terepakadályokkal nehezített fagyott, csúszós erdei terepen az U15-ös kategóriában versenyző Kiss Vince Dániel (7.a) a dobogóról épphogy lemaradva a 4. helyen végzett. Az U13-as lányok mezőnyében Benedek Zsófia (5.c) a 6. helyen ért célba, Kiss Nikoletta Bettina (6.a) pedig a kategóriája legjobbjaként zárta a versenyt, ezzel aranyérmet, és Országos Bajnoki Címet szerzett. Az U11-es korosztályban induló Bálványos Rita (3.a) a harmadik helyen ért célba, így egy bronzéremmel lett gazdagabb.

Gratulálunk!

Súlylökés

Szabó Levente, iskolánk 6.a osztályos tanulója a 2020.01.11-én Győrben rendezett Újévi GyAC Kupa és Nemzetközi Súlylökő Versenyen súlylökésben (3kg) 7.58 m eredménnyel és 60 m gáton 10:40 eredménnyel  III. helyezést ért el.