Áprilisi programok:

2019. 04. 01.    Szerkesztőség   

 

3-5.                                Papírgyűjtés felső tagozaton 14-17 óra
4. csütörtök                   Városi riporterverseny
8-12.                              Digitális témahét (5-8-ig)
11. csütörtök                  A költészet napja
12. péntek                      Húsvétoló
                                      Tavaszi szünet előtti utólsó tanítási nap
15. hétfő                         Nevelőtestületi értekezlet (tanítás nélküli munkanap)
16. kedd                         Szakmai nap (tanítás nélküli munkanap)
17. szerda                      Ledolgozva szeptember 8-án
24. szerda                      Tavaszi szünet utáni első tanítási nap
                                       Tankerületi angol verseny
25. csütörtök                  "Aranytoll" füzetszépségverseny

                                       Szülők akadémiája 1700 (Tehetséges gyermek a családban)
30. kedd                         SZMK értekezlet 17:30

 

 

Megszépült a kisiskola udvara


2019. március 29-én, pénteken délután lelkes szülők, gyerekek és pedagógusok segítségével megszépült a kisiskola udvara és környéke. Ezúton is köszönjük a sok segítséget, a Specialmix Kft-nek a növényeket, a Novo Cafénak az elemózsiát.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Labdarúgás

 

2019. március 27-28-án zajlottak a Labdarúgás Diákolimpia III-IV. korcsoportos lány illetve III. korcsoportos fiú területi döntői.
Iskolánk mindkét csapata veretlenül vívta ki a továbbjutást jelentő első helyezést.

A csapat tagjai voltak:


III-IV. kcs lány
Ács Julianna, Dmour Leila, Horváth Dorka, Pásztor Zselyke, Rózsa Liliána, Simonváros Zille, Slihoczki Alexa, Tátrai Annabell, Trézsi Fruzsina, Zagyvai Borbála


III. kcs. fiú
Balogh Bálint, Borbély Bálint, Gerebenics Zsombor, Laveczky Kristóf, Lőrinczy Szabolcs, Orosz Bálint, Rácz Benedek, Radnóti Botond, Szabó Csongor, Tamás Máté

Felkészítő tanár: Verbói Zoltán

Gratulálunk!

 

 

Ritmikus gimnasztika

 

2019. március 21-22-én, Monoron került megrendezésre a Kelet-magyarországi ritmikus gimnasztika elődöntő.


Iskolánk tanulói szép eredményekkel jutottak tovább az országos diákolimpiára.


Barbieri Liána 2.a osztályos tanulónk szabad gyakorlattal 1. helyezést, Barbieri Glória 6.a osztályos tanulónk pedig kötél és labda gyakorlatokkal 2. helyezést ért el.


Gratulálunk!


 

 

« vissza