Kérjük, ebben az évben is támogassák adójuk 1%-nak felajánlásával a Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola Alapítványát.

Adószámunk: 18715792-1-13

Köszönjük gyermekeink nevében is.

Saino Karate: 6 Hajós érem a XVII. Ippon Shobu Karate Országos Diákolimpián

2022. április 30-án Százhalombattán került megrendezésre a XVII. Ippon Shobu Karate Országos Diákolimpia. A Magyar JKA Karate Szövetség tagjaként a gödöllői Saino Se 8 az Életforrás Se 1 karatésa képviselte a Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskolát a viadalon. Szücs Franciska a Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola tanulója Diákolimpiai Bajnoki címmel, míg további versenyzőink 3 ezüst, 2 bronz, 2 ötödik és 1 hetedik hellyel térhettek haza. A Magyar Karate Szakszövetség kiemelt Országos Döntőjében a különböző Stílusszövetségek 39 egyesületének több mint 260 karatésa 13 kategóriában mérte össze tudását, melyet joggal nevezhetünk az év legrangosabb utánpótlás tradicionális karate versenyének. Következő hazai versenyünk a 2022.05.21-én a Magyar JKA Karate Szövetség Nyílt Nemzetközi Országos Bajnoksága lesz Budapesten.

Ritmikus Gimnasztika

Áprilisban  került megrendezésre a Ritmikus Gimnasztika Vidékbajnokság,  ahol iskolánk több tanulója is remekül szerepelt.

Hegyi Zita 4.a osztályos tanulónk II. osztály Gyermek kategóriában a 2011-esek közt a 16. lett, csapattal 4.hely, mellyel Zita kvalifikálta magát az Országos Bajnokságra.

Barbieri Liána 5.a osztályos tanulónk III.osztály serdülő kategóriában a  2010-esek közt a 10. helyen végzett.

Szabadidő serdülő kategóriában Hegyi Lili 6.a és Gaál Antónia 7.b osztályos tanulónk indult a selejtezőn, ahol Antónia 14. Lili pedig a 17. helyen végzett. Csapatuk a 4. helyet szerezte meg, ezen eredményekkel pedig mind a ketten kvalifikálták magukat a BSEV Országos döntőjére.

Programozás

Barabás Ákos, iskolánk 4.a osztályos tanulója bejutott a Grafikus programozási verseny Szentendrén megrendezett megyei versenyére, ahol első helyezést ért el.