Tehetségek és Családok Najpa

2016. 05. 23.    Szerkesztőség   

 

 

 

 

 

Meghívó

 

 

 

Súlyemelés



Berényi Tamás (3.b) 1. helyezést ért el - maximális pontszámmal - 2016. május 21-én Kazincbarcikán, súlyemelő minősítő versenyen, ami alapján bejutott a korosztályos Országos Bajnokságra.

 

Gratulálunk!

 

 

Gyermeknap

 

2016. május 29. vasárnap Gödöllő Főtér Gyermeknapi rendezvény.

https://www.youtube.com/watch?v=CWd1fI0NKAs&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=sCUZh3zhut8&feature=youtu.be

Programok

 

 

Ritmikus gimnasztika

 

2016. május 21-22-én került megrendezésre Törökbálinton a Berczik Sára Emlékverseny. Iskolánk tanulója Rente Florentina (6.b) a KTC-Vuelta színeiben versenyezve csapatával az 1. helyezést szerezte meg.


Gratulálunk!

 

 

 

Nyelvvizsga

Iskolánk 18 tanulója 2016. május 23-án Hajós nyelvvizsgán vesz részt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

teljes hír »

Kezedben a Föld

2016. 05. 18.    Szerkesztőség   

A Szent István Egyetem a 2015. évi Kutatók Éjszakája "Kezedben a Föld!" címmel meghirdetett makett készítési pályázatán részt vevő gyermekek, diákok részére interaktív délelőttöt szervezett 2016. május 19-én, melyre iskolánk tanulói is meghívást kaptak.
A délelőtt során megtekinthették az Állattenyésztési Tanüzem tehenészetét, megsimogathatták a teheneket, borjakat, kecskéket, kecskegidákat, és megnézhették azt is, hogyan fejik a teheneket. Ezután szakvezetéssel kísért sétán vehettek részt a Botanikus Kertben, melyet egy – a látottakkal, hallottakkal kapcsolatos – vetélkedő követett. A Botanikus Kert felfedezése mellett külön öröm volt számukra, hogy a vetélkedőn iskolánk 3 csapata a város 7 másik csapatával való küzdelemben elhozta az I., II., valamint – holtversenyben – a III. helyet is!
Gratulálunk a csapatoknak és köszönjük a Szent István Egyetemnek ezt a felejthetetlen élményt!


Pályázók:
Babity Domonkos, 5.c , Farkas Viktor, 5.c, Béládi Eszter, 7.b, Bognár Júlia, 7.b, Budai Angéla, 7.b, Csikós Hanna, 7.b, Dobronay Sára, 7.b, Dolecsek Vivien, 7.b, Eszenyi Napsugár, 7.b, Gémes Vivien, 7.b, Jász Anna, 7.b, Keresztesi Kira, 7.b, Romhányi Vivien, 7.b, Siklósi Laura, 7.b, Szabó Flóra, 7.b, Tóth Boglárka, 7.b, Ambrus Barbara, 7.c, Balaskó Emma, 7.c, Bodó Botond, 7.c, Grosso Márkó, 7.c, Gyöngyi Veronika, 7.c, Máté Emőke, 7.c, Molnár Katalin, 7.c, Muskotál Odett, 7.c, Peták Péter, 7.c, Schmutzer Csilla, 7.c, Tóth Anna, 7.c, Valachi Máté, 7.c, Varga Rita, 7.c

Felkészítő tanárok: Ternákné Gábori Gabriella, Plutzer Anna

 

 

Kézilabda országos elődöntő


2016. május 19-én Tatabányán iskolánk IV. korcsoportos fiú csapata 1. helyezést ért el a Diákolimpia Kézilabda országos elődöntőjén és bejutott az országos döntőbe.


A csapat tagjai:

 

Botyik Máté, Csákvári Jenő Levente, Fábián Tamás, Frei Mihály, Hévizi Kristóf, Hrustinszki Márk, Kormos Péter, Kassai Levente, Király Szabolcs, Palasics Kristóf, Tóth Dániel , Lauber Tardos, Garami Henrik, Török Vilmos

Edző: Zsembery Tamás
Tanáruk: Ács Tibor


Gratulálunk a játékosoknak!

 

 

Atlétika Diákolimpia


2016. május 11-én iskolánk III. és IV. korcsoportos fiú és lány versenyzői az alábbi eredményeket érték el a Diákolimpia atlétikai egyéni versenyén a megyei döntőn Albertirsán és bejutottak az országos döntőbe.

Bognár Gergely III. kcs - távolugrásban 1. hely
Szabó Flóra III. kcs 600 m síkfutás 2. hely
Zsembery Viktória III. kcs kislabdahajítás 3. hely

Fábián Tamás IV. kcs kislabdahajítás 1. hely
Fábián Tamás IV. kcs távolugrás 1. hely
Tóth Dániel IV. kcs magasugrás 1. hely
Kassai Levente IV. kcs kislabdahajítás 3. hely
Palasics Kristóf IV. kcs magasugrás 3. hely
Eszenyi Napsugár IV. kcs kislabdahajítás 3. hely

Lány IV kcs 4×100 méteres váltó 1. Hely
Bencsik Emese
Kaló Johanna
Ratkai Panna
Eszenyi Napsugár

Fiú IV kcs 4×100 méteres váltó 2. Hely
Fábián Tamás
Tóth Dániel
Kassai Levente
Mihajlovic Alex


Eszenyi Napsugár egyéni összetettben 1. helyezést ért el.

Az első helyezettek bejutottak az országos döntőbe.

Gratulálunk a győzteseknek!

teljes hír »

Többpróba Diákolimpia

2016. 05. 13.    Szerkesztőség   



2016. május 11-12. Albertirsán iskolánk II. III. és IV. korcsoportos fiú és lány csapatai az alábbi helyezéseket értek el a Megyei Atlétika Diákolimpia többpróba versenyén.

A csapatok tagjai:

II. korcsoportos fiúk 3. helyezés
Fekete Csanád
Lauber Kolos
Roska Dániel
Takács Bálint
Tóth Ármin
Tóth Gergely

II. korcsoportos lányok 2. helyezés
Benke Alexandra
Havjár Zsuzsanna
Kriszt Sarolta
Rózsa Liliánna
Urbán Anna
Szabó Lilla

III. korcsoportos fiúk 5. helyezés
Bognár Gergely
Csizmeg Balázs
Szikszai Benedek
Kondrák Mihály
Szente Márton
Király Levente

III. korcsoportos lányok 2. helyezés
Ács Julianna
Bodó Borbála
Dimény Júlia
Stollár Szonja
Szabó Flóra
Zsembery Viktória

IV. korcsoportos fiúk 1. helyezés
Kassai Levente
Fábián Tamás
Tóth Dániel
Palasics Kristóf
Mihajlovic Alex
Király Szabolcs

IV. korcsoportos lányok 2. helyezés
Bencsik Emese
Eszenyi Napsugár
Kaló Johanna
Ratkai Panna
Schmutzer Csilla
Tóth Lilla

Az első helyezett csapat bejutott az országos döntőbe.
Gratulálunk a győzteseknek!

 

 

teljes hír »