Mikulás futás

2018. 12. 10.    Szerkesztőség   

 

A Mikulás futáson iskolánk tanulói is részt vettek, a legtöbben a 4.c osztályból.
A szitáló eső ellenére vidám hangulatban zajlott le az esemény. Dr. Kiss Gergely olimpikon vízilabdázó támogató jelenléte, a szponzorok ajándékai és az elmaradhatatlan zsíros kenyér teával emlékezetessé tette ezt a jótékonysági és egyben közösségépítő délelőttöt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Futsal

A Gödöllői Sportcentrumban került megrendezésre 2018. december 5-én a IV. korcsoportos Futsal Diákolimpia városi fordulója.
Intézményünk csapata szoros küzdelemben harmadik helyezést ért el a rendezvényen.
A csapat tagjai voltak: Ács Gergely, Gerebenics Zsombor, Kőszegi Dominik, Leskó Levente, Radnóti Botond, Somogyi Szilárd, Szekeres András, Ujvári Marcell


Felkészítő tanár: Szuhai Attila


Gratulálunk!

 

 

Asztalitenisz

 

A Szent Imre Katolikus Általános Iskola adott otthont 2018. november 29-én az Asztalitenisz Diákolimpia városi fordulójának.
A rendezvényen iskolánkat Szarvas László 7.c osztályos tanuló képviselte, aki magabiztos versenyzést követően a dobogó harmadik fokára állhatott fel.


Gratulálunk!

teljes hír »

Mikulás futás

2018. 12. 06.    Szerkesztőség   

 

Jótékonysági Mikulás futás

2018. december 8. szombat

(Gödöllő Főtér) gyülekező 815-től


 

Itt járt a Mikulás

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

teljes hír »

Decemberi programok

2018. 11. 26.    Szerkesztőség   

 

1. szombat                   Munkanap ledolgozandó december 24.

8. szombat                   Mikulás futás
15. szombat                 Munkanap ledolgozandó december 31.
21. péntek                    Karácsonyi ünnepség
                                    
Téli szünet előtti utólsó tanítási nap
Január 3. csütörtök      Téli szünet utáni első tanítási nap "B" hét

 

 

Vers- és prózamondó verseny

 

2018. november 24-én az Erzsébet királyné tiszteletére rendezett vers- és prózamondó verseny döntőjén iskolánk tanulói is részt vettek.


Az I. korcsoportban Barta Balázs 6.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el, Gyuricza Emma 6.b és Naár Laura 6.c teljesítményét a zsűri különdíjjal jutalmazta.
A II. korcsoport eredményei: Valachi Bence 8.b osztályos tanuló 1. hely, Bozó Bence 7.b 3. hely.


Gratulálunk a szép eredményhez!

 

 

 

17 Hajós érem


A Saino Se Hajós karatésai sikeresen szerepeltek a Gödöllői Hajós Alfréd Általános
Iskolában megrendezett III. Saino Kupa Karate-Do Országos Bajnokságon, melyen a verseny fővédnöke Dr. Gémesi György Gödöllő Város Polgármestere köszöntötte az egybegyűlteket. A bajnokság fő célja volt, hogy minél több gyermek megismerkedhessen a versenyzéssel, szélesítve ezzel a tradicionális karate utánpótlás bázisát. A Magyar JKA Karate Szövetség 21 egyesületének közel 200 versenyzője mérte össze tudását a rangos viadalon.


Egyesületünk versenyzői a következő eredményeket érték el:


Kelemen Csaba Kata /formagyakorlat/ 1. hely, Kumite /kötött / 3. hely
Frey- Könczey Csenge Kihon /alapiskola/ 1. hely
Nagy Marcell Kumite /szabad / 1. hely
Kelemen András Kumite /szabad/ 2. hely, Kata /formagyakorlat/ 2. hely
Lauber Zille Kumite /kötött/ 2. hely
Tóth Lázár Kumite /szabad/ 2. hely, Kata /formagyakorlat/ 5-8. hely
Koncz Bence Kata /formagyakorlat/ 2. hely
Berényi Tamás Kumite /szabad/ 3. hely
Lovász Nóra Kata /formagyakorlat/ 3. hely
Gerőfi Csanád Kata /formagyakorlat/ 3. hely, Kumite /kötött/ 3. hely
Kuti Zsombor Kihon /alapiskola/ 3. hely
Orbán Bálint Kihon /alapiskola/ 3. hely
Sárvári Ádám Kihon /alapiskola/ 3. hely
Csjernyik Gréta Kumite /kötött/ 3. hely, Kata /formagyakorlat/ 5-8. hely
Képes-Harjay Sára Kata /formagyakorlat/ 4. hely
Kelemen Botond Kata /formagyakorlat/ 5-8. hely
Kaiser Patrik Kihon /alapiskola/ 5-8. hely
Tóth Zsombor Kata /formagyakorlat/ 5-8. hely
Pajor Szabolcs Kata /formagyakorlat/ 5-8. hely
Pánczél Botond Kata /formagyakorlat/ 5-8. hely
Vezsenyi András Kumite /kötött/ 5-8. hely
Tóth Zétény Kumite /kötött/ 5-8. hely

A csapat tagjai voltak még:

Bohus Bálint, Seres Patrik, Hintenberger Belián, Fekete- Nagy levente, Kis- Simon Zénó, Patyi Anton, Szűcs Franciska, Sári Viktória, Szatlóczki Vidos, Hegedűs Ákos, Orbán Balázs, Rátonyi Gellért, Szabó Erik


Edző: Ács Tibor

 

Gratulálunk!

 

teljes hír »